KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12043229
nr 1204 3229
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Akvarell, Sjöbod, signerad, -85,32x39
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 september 2018
kl 20:16:22
14/9 10:46:11
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne